Hakkımızda

populerdergi.com, gazeteci olarak uzun yıllar boyunca hazırladığımız binlerce yararlı ve eğlenceli haberden oluşan, her zaman sizin ihtiyacınız olacak bilgilerle dolu adeta hayata dair bir ansiklopedidir.

Bloğumuzda uzun yıllar boyunca yazdığımız bir takım haberlerin bazı sebeplerden kaynağı bulunamasa da tamamı seçkin internet siteleri ve konusunda uzman insanların açıklarından derlenmiştir.

EDİTÖR

VASFİYE ÖZCANBAZ

Vasfiye Özcanbaz: İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 2004 yılında dereceyle mezun oldum. Çeşitli gazete ve dergilerde görev aldıktan sonra bir dönem freelance gazetecilik yaptım. Üst seviye İngilizce ve bilgi birikimim sayesinde hazırladığım yazılar bir çok gazete ve internet sitelerinde yayınlandı. Halen bir dergide editör olarak çalıma hayatıma devam etmekteyim.

REKLAM

Popüler Dergi sitemiz için reklam almak gibi ticari konularda iddialı değiliz, öyle bir kaygımız da yok. Ancak hosting maliyetlerini karşılamak için bir kaç kuruş için bile olsa Google reklamlarını eklemek zorunda kaldık. Bu sebeple oluşan görüntü kirliliğinden ötürü özür dileriz.