Kategoriler
Sağlık

Ciltteki çatlaklara ameliyatsız çözüm

Hamilelik, kilo alıp verme gibi sebeplerle vücudunuzda oluşan çatlaklardan günlük hayatınız etkilenmeden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Bütün kadınların ortak dertlerinden biri olan vücut çatlaklarının oluşma nedenlerinin başında hormonel değişimler geliyor. Gebelik, ergenlik, kilo alma ile birlikte cilt dokusu zayıf düşüyor, oluşan çatlaklar da estetik görünümü bozuyor. Artık bu çatlaklardan ameliyat olmadan kurtulabileceksiniz.

Diğer tedavi seçeneklerinin hiçbirinde deride renklenmede düzelme elde edilemediğini belirten Dermatoloji Uzmanı Doktor Şerafettin Saraçoğlu, şu açıklamalarda bulundu: “Biodermogenesi ise derinin normal elektromanyetik alanını tahsis ederek normalde olması gereken elastik dokunun yeniden oluştuğu, deride oluşan kolajen destek dokunun yara iyileşme kolajen türü değil, normal deri destek kolajeni olduğu ve derinin yeniden renk üretme yeteneğini kazandığı, deriye zarar vermeyen, fizyolojik bir tedavi yöntemidir. Diğer tedavi seçeneklerinin hiçbirinde deride renklenmede düzelme elde edilememektedir. Bu çok önemli bir ayrıcalıktır. Tedavi, 18 yaş üzeri sağlıklı her bireye uygulanabilir.”

Ancak bu tedavi hamilelik dönemi, vücutta kalp pili gibi elektronik aparey ve metal apareyi olanlara uygulanamıyor.

Biodermogenesi tedavisi, tahrip olan deriyi, destek katmanlarını enerji bazlı cihaz yardımıyla uyarıyor ve yeniden yapılandırıyor. Bi-One adı verilen bu cihazla düzenli seanslarla çatlaklar yok edilirken, dokular tekrar canlanıyor ve cilt doğal rengine dönüyor. Böylece tedavi esnasında güneşe çıkılabiliyor. (Vasfiye Özcanbaz)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.