Kategoriler
Yaşam

Düz bir karın ve şekilli kalçalar hayal değil

Uzun süre diyet ve egzersiz yaptığınız halde göbeğinizi eritemiyor ve kalçalarınızı sıkılaştıramıyorsanız yalnız değilsiniz. İstikrarsız diyet programları yerine küçük bir operasyon ile istediğiniz vücuda kavuşabilirsiniz.

Düz bir karın ve düzgün yuvarlak kalçalara sahip olmak için estetik cerrahtan yardım almalısınız. Yağ transferi ile bu ideal görüntüyü verebildiklerini söyleyen Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, bu yöntemin hem düz bir karına hem de ince bir belle orantılandırılmış yuvarlak kalçalara sahip olmanızı sağladığını belirtti.

Yağların yeri değişiyor ve şekilleniyor

Beden şekillendirme uygulamasının içinde 2 farklı operasyonu bir arada yaptıklarını açıklayan Cihantimur, öncelikle liposcupture tekniği ile bel ve karın bölgesinden fazlalık yağları aldıklarını ve yağları hava almadan, daha fazla, yaşayan ve sağlıklı kök hücre ile transferini sağladıklarını ifade etti. Böylece yağın içindeki kök hücreleri canlı bir şekilde kalça bölgesine transfer edildiğini ve kalçanın şekillendirildiğini kaydetti. Ayrıca Cihantimur, kök hücrenin ayrıca transfer edildiği bölgenin cilt dokusunu da pürüzsüz hale getirdiğini ve zaman içinde erimeden hayatına devam ettiğini de açıkladı.

Karın bölgenizde çok fazla yağ varsa

Hastanın karın bölgesinde çok fazla yağ varsa, yağ alma işleminden deride gevşeme olduğunu ve bu durumda ise, alınan yağ ile kalça büyütme yapıldıktan sonra içi boşalan deri fazlalığını uzaklaştırmak amacıyla hastaya karın germe de yaptıklarını söyleyen Cihantimur, “Tüm bu uygulamalar sonrasında hasta yıllarca spor ve diyetle başaramadığı, muazzam gergin bir karın, orantılı, ince bir bel bölgesi ve kıvrımlı kalçalara sahip oluyor. Tüm bu uygulamalar tek seans altında yapılabiliyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.