Kategoriler
Teknoloji

Sennheiser ile kusursuz ses kulağınızda

Sennheiser, mükemmel ses kalitesi ile tasarımı buluşturan Urbanite ile gece kulüplerinde yaşayabileceğiniz muhteşem ses deneyimini kulağınıza taşıyor.

Derin ve etkileyici baslarının yanı sıra sizi sunduğu tüm frekans aralıklarında en temiz ve net sesle buluşturan Urbanite, dışarıdaki sesleri izole edebilme özelliği sayesinde müzikle baş başa kalmanızı sağlıyor. Kabloya entegre 3 butonlu kumandasıyla ise kontrolü parmaklarınızın ucuna taşıyor. Moda ile ilgilenen, stil sahibi kullanıcılara hitap eden Urbanite, paslanmaz çelik menteşeler, alüminyum kızaklı kapsül kaydırma bandı kullanılarak üretildiği için uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı sunuyor. Kolaylıkla içeri katlanabilir kulak kapsülleri ve taşıma kılıfıyla da konfordan ödün vermiyor.

KONTROL ELİNİZDE

Urbanite, Sennheiser’ın hem Android hem de iOS cihazlar için geliştirilen CapTune uygulaması sayesinde müziğinizi mükemmelleştirmenizi sağlıyor. CapTune uygulamasının çok kaynaklı müzik listeleri oluşturma, SoundCheck özelliği ile müziği dinlerken gerçek zamanlı olarak ses ayarı yapabilme, farklı ayarları A/B testi yaparak deneme, farklı müzik ve parçalar için ses profilleri oluşturma gibi özellikleri sayesinde Urbanite, sizi kişiselleştirilmiş bir müzik deneyimine davet ediyor. Apple ve Android uyumlu olarak iki farklı seçeneği bulunan Urbanite, standart kablo ve taşıma kılıfıyla birlikte sunuluyor. Dünya çapında birçok fana sahip Urbanite’ın denim, mor, siyah, kum rengi, nation olmak üzere 5 farklı rengi bulunuyor. Urbanite kulaklıklar 549,90 TL fiyatla satışa sunuluyor.

“Sennheiser ile kusursuz ses kulağınızda” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.