Kategoriler
Otomobil

Renault Talisman, 2017 Business Car seçildi

Aynı segmentte 10 farklı markanın modelinin yer aldığı oylamada Renault Talisman “2017 Yılı Business Car” ödülüne layık görüldü.

Jüri, Business Denmark, meslekleri gereği yılda 30-80.000 km yol kat eden satış temsilcilerini istihdam eden bir federasyon üyelerinden oluşuyor. Jüride aynı zamanda iki otomotiv gazetecisi, jüri danışmanı ve otomobillerin ergonomik özeliklerini değerlendirmesi amacıyla bir fizyoterapist yer alıyor. Seçilen otomobilin Talisman olduğu jüri başkanı tarafından sebepleriyle birlikte açıklandı. Danimarka’da ilk kez bir Fransız otomobili “Business Car” ödülüne layık görülmüş oldu.

SEGMENTİNDE BENZERSİZ ÖZELLİKLER

Renault’nun -yeni D sedan modeli Talisman tasarımının yanı sıra benzersiz özellikleri ile öne çıkıyor. Otomobil sürücünün ruh haline uyum sağlayan Multi-Sense teknolojisi sayesinde eşsiz sürüş keyfi sunuyor. Talisman, sürüş özellikleri, dinamik, çevik ve sıra dışı sürüş konforu yaşatan 4Control® dört tekerlekten manevra sistemini elektronik süspansiyon ile bir araya getiren tek D-segment otomobil.

Dizel motorların yakıt tüketimi 3.6 litre/100 km, CO2emisyon düzeyi ise 95g/km ile sınıfının en düşük değerleri, Konforlu, geniş kabin ve etkileyici çizgilerle birleşen 608dm3 (VDA) boyutundaki büyük bagaj kapasitesi, cömert ön koltuklarda göz alıcı döşeme ve sınıfının en kapsamlı özellikleri bulunuyor,  8.7-inçlik ekranıyla dokunmatik ekranlı internet bağlantılı R-Link2; renkli Head Up Displayteknolojisi ve  eller serbest park sistemi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.