Kategoriler
Otomobil

Renault Captur, yeni yüzünü gösteriyor

Renault’nun şehir içi crossover modeli Captur’ün daha iddialı ve çekici hale gelen yenilenen versiyonunun ilk gösterimi Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirecek.

Avrupa’da B segmenti crossover otomobil satışlarında 215 bin 670 adet ile ilk sırada yer alan Captur, başarısında önemli etken olan 30’dan fazla farklı kombinasyonla çift renkli dış gövdeyi yeni versiyonda da muhafaza ediyor.

Renault’nun son yıllarda geliştirdiği diğer modellerinde olduğu gibi Yeni Captur de bazı versiyonlarda “Pure Vision” full LED ön farlara sahip. Bu teknoloji, farların etkinliğini artırırken aynı zamanda hem estetiği hem de güvenliği artırıyor.  Captur, tamponun alt kısmında, markanın ışıklı imzasını vurgulayan “C ” biçiminde LED gündüz farlarına sahip. Arka farlarda da, hem gündüz hem de gece kolaylıkla fark edilebilen bu ışık imzası bulunuyor.

ARTIK DAHA FAZLA CROSSOVER

Captur ağabeyi Kadjar ile olan ilişkisini güçlendirmek için hamle yapıyor. Ön ızgara özellikle krom bir çıta ile birlikte sınıf atlıyor ve Renault markasının diğer crossover otomobillerine yaklaşıyor. Hem ön hem de arka tampondaki yeni korumalar Captur’ün maceracı özelliğini gözler önüne seriyor.

SABİT CAM TAVAN

Üçüncü ekipman seviyesinden itibaren, opsiyonel olarak sabit bir cam tavan seçeneği sunuluyor. Sadece çift renkli dış boya seçeneğinde mevcut olan bu yenilik, araç iç mekanının daha aydınlık olmasına katkıda bulunuyor.

“Renault Captur, yeni yüzünü gösteriyor” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.