Kategoriler
Teknoloji

Efsanevi Nokia 8110 geri döndü!

Nokia, 4 yeni android ile güçlendirilmiş akıllı telefon modeli ile kayan kapağı ve yenilenen 4G özelliğiyle efsanevi Nokia 8110’u tanıttı.

İncelikli işçilik, sağlamlık ve dayanıklılıkla birlikte tüm seri malzeme ve tasarımda sınırları yeniden belirleyen Nokia, yeni Android akıllı telefonlara ek olarak, 4G bağlantı, Google Assistant, Google Maps, Google Search, Facebook ve Twitter gibi uygulamalarla desteklediği kayan kapaklı tasarımıyla ikonik Nokia 8110 kullanıcıların beğenisine yeniden sundu.

En güzel Nokia akıllı telefon!

Nokia 8 Sirocco, zarif tasarımı ve kompakt yapısıyla, geliştirilmiş Çift-Görüş, ZEISS lens ve Nokia’nın özenle ayarlanmış ses gücüne sahip olan etkileyici hikaye aktarım özellikleriyle ön plana çıkıyor. Nokia 8 Sirocco, hassas ve geniş açılı ana kamerayı bir araya getiren çift arka sensörü ve ZEISS optik lensleri, düşük ışıkta yüksek bir performans sunuyor. Bununla birlikte 2x optik yakınlaştırma özelliğine sahip ikinci bir 13 MP’lik sensör kaliteyi artırıyor. Pro Camera modu ile tamamen kullanıcıların istediği gibi kontrol edilmesine imkan sağlıyor.

Nokia 7 Plus

Qualcomm Snapdragon 660 Mobil platformu taşıyan Nokia 7 Plus, Facebook ya da Youtube üzerinden çift kamera kullanarak yapılan #Bothie canlı yayınlarında en üst düzey performans sağlıyor. 3800 mAh’lik pil ile cihaz 2 gün boyunca pil ömrü sunuyor. Çift-Görüş, çift arka sensöre sahip ZEISS optik lensler aşırı hassas 12MP geniş açı ana kamera ile hem düşük ışıkta hem de aşırı parlak durumlarda iyi bir performans sunuyor. 6 inçlik 18:9 Full HD+ ekrana sahip olan Nokia 7, geleneksel 5.5 inç ekranlı cihazlara kıyasla aynı genişlikle daha fazla içerik fırsatı veriyor. Nokia 7 Plus’ın Türkiye’de 2899 TL’den piyasada olması bekleniyor.

Ödüllü Nokia 6 artık daha iyi

Nokia 6, güçlü performans ve yeni özelliklerini daha kompakt ve sağlam bir gövdede buluşturuyor. Selefinden yüzde 60 daha hızlı olan ve Çift-Görüş, ZEISS optik, USB-C hızlı şarj, daha kompakt ekran ve gövde oranı, Nokia uzaysal ses ile saf, güvenli ve en güncel Android Oreo özellikleriyle kullanıcılarla buluşuyor. Yeni Nokia 6’nın Türkiye fiyatının 1699 TL olması bekleniyor.

Akıllı telefon deneyimini sonuna kadar yaşayın!

Tüm akıllı telefon gereksinimlerini yerine getiren Nokia 1, 1GB veya daha az RAM’e sahip telefonlar için optimize edilmiş Android Oreo™ (Go edition) işletim sistemiyle satışa çıkıyor. Nokia 1, Google Play™ Store’daki WhatsApp, Facebook, Instagram veya mobil bankacılık uygulamalarını indirebilir, ayrıca Android Oreo™ (Go edition) için optimize edilmiş uygulamaları da rahatça kullanabilirsiniz. Nokia 1, 699 TL’den Türkiye’deki kullanıcılarla buluşacak.

Efsane Nokia 8110 geri döndü

Efsaneleşmiş kayan kapak tasarımıyla akıllarda yer eden Nokia 8110, 4G özelliğiyle geri dönüyor. Bir akıllı telefonda bulunması gereken tüm donanıma sahip telefon, ihtiyacınız olan her şeyi karşılıyor. Google Assistant, Google Search, Google Maps, Facebook ve Twitter gibi popüler uygulamaları kullanabileceğiniz Nokia 8110 ile kolayca e-mail alıp yollayabiliyor, takviminizi Outlook ve Gmail ile eşleştirebiliyorsunuz. Qualcomm® 205 Mobile Platform’a sahip telefon, efsane oyun Yılan’ın da yenilenmiş versiyonuyla kullanıcılara sunulacak. Efsanevi Nokia 8110’un 599 TL’den satışa sunulması bekleniyor.